Friday 19th Oct 2018 - Schedule Time UK GMT



16:30 PM Dynamo Dresden vs Erzgebirge Aue
Sky Sport Bundesliga 2
----------------------------------------------------------------
16:30 PM Sandhausen vs Ingolstadt
Sky Sport Bundesliga 3
----------------------------------------------------------------
17:00 PM Galatasaray vs Bursaspor
beIN Sports 1 Turkey
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Almere City vs Go Ahead Eagles
Fox Sports 2 NL
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Roda JC vs Sparta Rotterdam
Fox Sports 3 NL
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Ajaccio vs Le Havre
beIN Sports MAX 4
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Auxerre vs Beziers
beIN Sports MAX 5
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Clermont vs Red Star
beIN Sports MAX 6
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Metz vs Niort
beIN Sports 2 France
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Nancy vs Grenoble Foot 38
beIN Sports MAX 7
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Orleans vs Valenciennes
beIN Sports MAX 8
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Paris vs Chateauroux
beIN Sports MAX 9
----------------------------------------------------------------
18:00 PM Troyes vs Sochaux
beIN Sports MAX 10
----------------------------------------------------------------
18:30 PM Eintracht Frankfurt vs Fortuna Dusseldorf
BT Sport 1
----------------------------------------------------------------
18:45 PM Olympique Lyonnais vs Nimes
BT Sport 3
----------------------------------------------------------------
18:45 PM Sheffield Wednesday vs Middlesbrough
Sky Sports Main Event
----------------------------------------------------------------
19:00 PM Celta de Vigo vs Deportivo Alaves
Eleven Sports 1 UK
----------------------------------------------------------------
19:00 PM Elche vs Malaga
Gol Spain
----------------------------------------------------------------
19:15 PM Vila Real vs Porto
Sport TV1 Portugal
----------------------------------------------------------------
22:15 PM CRB vs Goias
SporTV Brasil
----------------------------------------------------------------
23:00 PM Union Espanola vs Deportes Temuco
CDF Premium
----------------------------------------------------------------
00:15 AM El Nacional vs Universidad Catolica
GOLTV USA
----------------------------------------------------------------
00:30 AM Ponte Preta vs Figueirense
SporTV Brasil
----------------------------------------------------------------
01:00 AM Sport Huancayo vs Ayacucho
Peru Magico
----------------------------------------------------------------
02:00 AM Atlas vs Veracruz
Azteca 7
----------------------------------------------------------------
02:00 AM Venados vs Alebrijes de Oaxaca
GOLTV USA
----------------------------------------------------------------